Buřinka zlevňuje nezajištěné úvěry o 0,7 procentního bodu

Stavební spořitelna České spořitelny snižuje od 12. ledna 2024 sazby u nezajištěných úvěrů, a to celkem o 0,7 procentního bodu. Sazba Úvěru od Buřinky nově činí 6,69 % při tříleté fixaci a 7,19 % po celou dobu splácení. Úvěr od Buřinky pro budoucnost mohou klienti nově získat se sazbou  6,19 %, resp. 6,69 % po celou dobu splácení. Buřinka chce tímto krokem podpořit majitele nemovitostí, kteří se chystají ke stavebním úpravám nebo nad rekonstrukcí zatím váhají. Stavební spořitelna České spořitelny snižuje sazby svých nezajištěných úvěrů, a to celkem o 0,7 procentního bodu. K úpravě sazeb dochází 12. ledna 2024. „Ke zlevňování úvěrů přistupujeme proto, že chceme rekonstrukce zpřístupnit většímu počtu domácností. Podporujeme především stavební úpravy, které povedou ke snížení výdajů za energie,“ říká Milan Pospíšil manažer úvěrů z Buřinky a doplňuje: „V průběhu ledna a února chystáme další novinky v oblasti energeticky udržitelných rekonstrukcí.“  
Úvěry od Buřinky Dosavadní sazba Nová sazba
3 roky fixace
Úvěr od Buřinky 7,39 % 6,69 %
Úvěr od Buřinky pro budoucnost 6,89 % 6,19 %
Pevná sazba po celou dobu
Úvěr od Buřinky 7,89 % 7,19 %
Úvěr od Buřinky pro budoucnost 7,39 % 6,69 %
  Více informací je k dispozici na www.burinka.cz nebo na bezplatné lince 800 120 120.  

Úvěr od Buřinky

Nezajištěný Úvěr od Buřinky je určený na řešení bytových potřeb, jako je například rekonstrukce, modernizace,či samotná koupě, ale také k doplacení jiných půjček na bydlení. Pro jeho získání není potřeba mít předem nic naspořeno, ani uzavřenou smlouvu o stavebním spoření. Je možné si půjčit až 3,5 milionu korun. Splátky si klient může rozložit na maximálně 25 let. O zaplacené úroky je možné snížit základ daně.  

Úvěr od Buřinky pro Budoucnost

Nezajištěný Úvěr od Buřinky pro Budoucnost zvýhodňuje rekonstrukce, které mají pozitivní dopad na životní prostředí. Stačí, když alespoň 30 % z úvěru bude použito tímto způsobem. Úvěr lze získat bez nutnosti zástavy nemovitosti a opět není potřeba mít předem naspořeno či uzavřenou smlouvu o stavebním spoření.  

O Buřince

Již 29 let zajišťujeme pro klienty výhodné stavební spoření a úvěry na bydlení včetně komplexního finančního poradenství. Aktuálně se zaměřujeme na financování udržitelných rekonstrukcí. Naše profilace rekonstrukční banky se odráží nejen v nabídce našich produktů a služeb, ale i v komunikaci. Rodině pěstounů jsme zrekonstruovali dům a zkušenosti z této přestavby promítli do průvodce rekonstrukcí. Nízkonákladové tipy jak šetřit v jednotlivých místnostech domova sdílíme zde. Jsme aktivním partnerem pořadu „Akce: Rekonstrukce“ vysílaného na České televizi. V té souvislosti jsme připravili video návody jak na rekonstrukce svépomocí. Jako stavební spořitelna cítíme také závazek vůči oboru stavebnictví, který naplňujeme podporou inovativních postupů a materiálů užívaných při stavbě domů. Více o našich projektech realizovaných na podporu vědy a výzkumu ve stavebnictví najdete na www.inovaceodburinky.cz.
 

Kontakt pro média

Hana Burečková Manažerka externí komunikace Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. E-mail: hana.bureckova@burinka.cz Mobil: +420 604 684 103