Akce: Rekonstrukce!

Vašek vás naučí, jak na to a Buřinka zařídí finance.

8. díl - Ta plíseň musí pryč

Tentokrát Vašek narazil na tvrdý oříšek. Tedy vlastně mokrý a plesnivý. Renata a Ladislav bydlí v bývalé kovárně statku po prarodičích. Ten prošel rekonstrukcí už dávno. A ne úplně povedenou. Špatně zvolená okna, neizolovaná půda a další přešlapy vedly ke vzniku tepelných mostů a ty způsobily plíseň, která se černá v rozích i kolem oken, ale hlavně je zdravotním rizikem. Ale i s tím se dá bojovat. Díky Vaškovi a odvaze manželů se do toho s ním pustit úspěšně.

Odhadované náklady 233 000 Kč
Skutečné náklady 98 000 Kč
Úspora 135 000 Kč

 

Spočítejte si úvěr na rekonstrukci podle svých představ

Bydlení pro budoucnost

Uvědomujete si změny klimatu, jejich důsledky a chcete přispět k ozdravení naší planety. Zjistěte, v čem vám na cestě za udržitelným bydlením může pomoci náš stát.

Fotovoltaika

Začněte si také vyrábět svou vlastní elektřinu ze sluneční energie a získejte dotaci až 200 000 Kč s programem Nová zelená úsporám.

Vytápění s dotací

Tepelné čerpadlo je moderním, úsporným, ekologickým a pohodlným způsobem vytápění budov. Získejte dotaci až 100 000 Kč s programem Nová zelená úsporám.

Nízkoenergetické bydlení

Základním dělícím kritériem pro posouzení, do které kategorie daný dům patří, je jeho energetická náročnost, tedy jeho potřeba energie. Podle toho dělíme domy do kategorií jako: nízkoenergetické, pasivní, nulové a plusové (či aktivní).

Financování

Úvěr na rekonstrukci

Rekonstrukce nebo nové vybavení bez zástavy nemovitosti až do 2 500 000 Kč.

Dejte (Novou) zelenou ekologičtějšímu bydlení!

Díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám nemusí pořízení úspornějšího řešení vaši peněženku tolik bolet.

Úvěr od Buřinky pro budoucnost

Zvýhodněná půjčka na rekonstrukci zaměřená na úspornější bydlení.