Akce: Rekonstrukce!

Vašek vás naučí, jak na to a Buřinka zařídí finance.

5. díl - Ložnice, základ spokojeného manželství

V malé chatce ve Štěchovicích, kde bydlí Ruda s Olgou, se Vašek vyřádil už v sérií Do montérek. Vybudovali spolu centrální místnost, která teď slouží i jako ložnice. A to je skoro na rozvod, Ruda se dívá do noci na televizi a strašně chrápe, Olinka brzy vstává… A tak se spolu s Vaškem pustili do vybudování útulné ložnice v bývalé garáži. Nebyla to legrace, museli i zvednout střechu, ale výsledek stojí za to. Navíc dosáhli značné úspory a vlastně i zachránili manželství.

Odhadované náklady 251 000 Kč
Skutečné náklady 51 000 Kč
Úspora 201 000 Kč

 

Spočítejte si úvěr na rekonstrukci podle svých představ

Bydlení pro budoucnost

Uvědomujete si změny klimatu, jejich důsledky a chcete přispět k ozdravení naší planety. Zjistěte, v čem vám na cestě za udržitelným bydlením může pomoci náš stát.

Fotovoltaika

Začněte si také vyrábět svou vlastní elektřinu ze sluneční energie a získejte dotaci až 200 000 Kč s programem Nová zelená úsporám.

Vytápění s dotací

Tepelné čerpadlo je moderním, úsporným, ekologickým a pohodlným způsobem vytápění budov. Získejte dotaci až 100 000 Kč s programem Nová zelená úsporám.

Nízkoenergetické bydlení

Základním dělícím kritériem pro posouzení, do které kategorie daný dům patří, je jeho energetická náročnost, tedy jeho potřeba energie. Podle toho dělíme domy do kategorií jako: nízkoenergetické, pasivní, nulové a plusové (či aktivní).

Financování

Úvěr na rekonstrukci

Rekonstrukce nebo nové vybavení bez zástavy nemovitosti až do 2 500 000 Kč.

Dejte (Novou) zelenou ekologičtějšímu bydlení!

Díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám nemusí pořízení úspornějšího řešení vaši peněženku tolik bolet.

Úvěr od Buřinky pro budoucnost

Zvýhodněná půjčka na rekonstrukci zaměřená na úspornější bydlení.