Akce: Rekonstrukce!

Vašek vás naučí, jak na to a Buřinka zařídí finance.

2. díl - Dva na statku

Michal s Cyrilem spolu žijí na statku v Bezděkově. Pomoc potřebují především s centrální místností, nevědí si rady s podlahou, stěnami ani stropem, rádi by také zazdili jedny dveře a místo nich vytvořili niku. Zkrátka je toho hodně, jenže nevědí, jak na to. Vašek je ale naučí všechny potřebné práce. A sám si vyzkouší, jak báječné je poležet si na peci, ale i jak obtížné je podojit kozu.

Odhadované náklady 352 000 Kč
Skutečné náklady 132 000 Kč
Úspora 220 000 Kč

 

Spočítejte si úvěr na rekonstrukci podle svých představ

Bydlení pro budoucnost

Uvědomujete si změny klimatu, jejich důsledky a chcete přispět k ozdravení naší planety. Zjistěte, v čem vám na cestě za udržitelným bydlením může pomoci náš stát.

Fotovoltaika

Začněte si také vyrábět svou vlastní elektřinu ze sluneční energie a získejte dotaci až 200 000 Kč s programem Nová zelená úsporám.

Vytápění s dotací

Tepelné čerpadlo je moderním, úsporným, ekologickým a pohodlným způsobem vytápění budov. Získejte dotaci až 100 000 Kč s programem Nová zelená úsporám.

Nízkoenergetické bydlení

Základním dělícím kritériem pro posouzení, do které kategorie daný dům patří, je jeho energetická náročnost, tedy jeho potřeba energie. Podle toho dělíme domy do kategorií jako: nízkoenergetické, pasivní, nulové a plusové (či aktivní).

Financování

Úvěr na rekonstrukci

Rekonstrukce nebo nové vybavení bez zástavy nemovitosti až do 2 500 000 Kč.

Dejte (Novou) zelenou ekologičtějšímu bydlení!

Díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám nemusí pořízení úspornějšího řešení vaši peněženku tolik bolet.

Úvěr od Buřinky pro budoucnost

Zvýhodněná půjčka na rekonstrukci zaměřená na úspornější bydlení.