Dárek ke stavebnímu spoření pro děti

Od 1. ledna do 30. září 2018 získáte ke stavebnímu spoření pro děti do 15 let dárek. Děti, které ještě neoslavily 6. narozeniny, získají noční LED lampičku. Starší děti, které ještě neoslavily 16 narozeniny, obdrží power banku, aby mohly být neustále on-line a plny energie.
Možná, že již víte, že od roku 2016 se významně zlepšily podmínky pro smlouvy o stavebním spoření pro děti. Již je možné smlouvu ukončit i bez nutnosti schválení výpovědi opatrovnickým soudem. Stačí, aby se na výpovědi smlouvy trvající více než 6 let shodli oba rodiče. Proto doporučujeme: Uzavřete svým dětem stavební spoření a naspořte jim peníze na snazší start do života. Za každý rok spoření můžete pro ně získat až 2 000 Kč státní podpory. Své vklady tak můžete zhodnotit ročně až o 3,4 %. Ke každé smlouvě dítěte, které ještě neoslavilo své 16. narozeniny, získáte navíc od 1. ledna do 30. září 2018 dárek od Buřinky.

Jaké dárky nabízíme a jaké podmínky je třeba splnit pro získání dárku?

  • Noční LED lampičku pro malé děti, které ještě nedosáhly věku 6 let
  • Power banku s kapacitou 10 000 mAh pro starší děti od 6 let, které ještě nedosáhli věku 16 let
  • Uzavřít smlouvu o stavebním spoření od 1. ledna do 30. září 2018.
  • Zaplacení ceny za uzavření smlouvy do čtyř měsíců od uzavření smlouvy.
  • Cílová částka minimálně 100 000 Kč.
  • Pokud bude dítěti v době akce uzavřeno více smluv o stavebním spoření, dárek bude odeslán pouze na první smlouvu, u které budou splněny podmínky dříve.
  • Akce platí i pro smlouvy uzavřené přes www.burinka.cz se slevou.
Stavební spoření pro děti můžete uzavřít i zde. Je to jednoduché a smlouvu přes internet získáte se slevou jen za 495 Kč. Více informací o stavebním spoření najdete zde, ve všech pobočkách České spořitelny nebo naší obchodní sítě ČS plus nebo na naší bezplatné lince 800 120 120.