Mám úvěr s doložením fotek, kolik fotek mám poslat?

Rekonstrukce

Na začátek je potřeba zachytit místo, kde rekonstrukce bude probíhat, a proto vyfoťte dům (stačí jeden snímek) a následně udělejte ještě jednu fotku, kde zachytíte detail čísla popisného. Následně stačí vyfotit 1 fotku místnosti, kterou plánujete rekonstruovat. Pokud budete rekonstruovat celý dům nebo více místností, pošlete 1 fotku z každé místnosti v původním stavu. Jakmile rekonstrukci dokončíte, tak všechny rekonstruované prostory vyfoťte znovu, aby byl vidět pro porovnání nový stav. Fotografie PŘED a PO rekonstrukci stačí nahrát najednou zde.

Výstavba

Podobně jako u rekonstrukce, i v tomto případě potřebujeme zachytit místo, kde plánujete změny. Vyfoťte tedy dům nebo pozemek, kde bude výstavba probíhat, a následně všechna místa, která plánujete vystavět nebo dodělat. Fotodokumentaci k výstavbě stavu PŘED a PO můžete nahrát najednou zde.

Foťte si i průběh rekonstrukce/ výstavby

Například pokud jsou součástí vaší rekonstrukce nové rozvody elektřiny či vody, vyfoťte rozkopanou stěnu. Fotky nahrajte do fotografií PO rekonstrukci.

Opravdu stačí poslat jen fotky včetně soupisu provedených prací?

Opravdu. Jednoduše vyfoťte rekonstruované místo a fotky společně se soupisem nahrajte na náš web. Dokládat fotkami můžete, pokud jste tuto možnost zvolili v žádosti o úvěr. V opačném případě je třeba doložit účel úvěru účetními či daňovými doklady (účtenky, faktury).

Jak se dozvím, že jsou zaslané fotky v pořádku?

Na fotky se podíváme během 3 pracovních dní od jejich zaslání. Kdyby se nám cokoliv nezdálo (nedostačující fotka či uvedená cena provedené práce nebude odpovídat obvyklým cenám), ozveme se během těchto tří dní a domluvíme se na dalším postupu.