Buřinka společně s Českou spořitelnou vyhlašuje akci Milostivé léto

Co je Milostivé léto

Milostivé léto Buřinky znamená, že pokud máte vůči Stavební spořitelně České spořitelny nebo vůči České spořitelně nesplacený dluh z úvěru, a ten je už vymáhán v exekuci, stačí, když zaplatíte aktuální dlužnou jistinu a část poplatku za zastavení exekuce ve výši 907,50 Kč (750 Kč + DPH). Zbytek dluhu, který tvoří příslušenství (úroky), Vám bude odpuštěn.

Jak dlouho akce platí

Milostivé léto v Buřince trvá od 15. listopadu 2021 až do 28. února 2022.

Jaké jsou principy Milostivého léta v Buřince

Jak se v rámci Milostivého léta Buřinky zbavit svého dluhu

Pokud chcete tuto akci využít, zavolejte na speciální bezplatnou linku 956 777 385 a zanechte nám na sebe kontakt. Následně vás osloví náš specialista, od něhož se dozvíte všechny informace týkající se vaší situace, včetně výše dlužné částky a čísla účtu, na který ji poslat. Částku společně s poplatkem na úhradu části nákladů exekuce pak máte možnost uhradit nejpozději do 28. února 2022. Poslat ji můžete buď bankovním převodem nebo ji zaplatit hotově v kterékoli pobočce České spořitelny. V Buřince vyřídíme zastavení exekuce, soudní exekutor vás pak do několika dnů po zaplacení bude písemně informovat o tom, že exekuce byla zastavena.

Jsme tu pro vás

Vaše dotazy vám zodpovíme na bezplatné lince 956 777 385, a to v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Všechny další informace o Milostivém létu státu, Milostivém létu České spořitelny a Buřinky a také Časté otázky a odpovědi najdete na webu České spořitelny.